Автосалон Шкода (Skoda) Вінниця Автотрейдінг-Вінниця / Автосалон Шкода (Skoda) Винница Автотрейдинг-Винница

on 05 березня 2012.

 
ПРО НАС
 
ПОСЛУГИ
 
КОНТАКТИ

 

ПРО КОМПАНІЮ

Підприємство "Автотрейдінг-Вінниця" входить в "Автотрейдинг Атолл групп" - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок VW Group (Skoda, Seat, VW), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson ®.

Адреса автосалону: м. Вінниця, вул. Київська за водоканалом Тел.: (0432) 55-20-30

Адреса СТО: м. Вінниця, вул. Порика, 28 Тел.: (0432) 5555-66 , (0432) 52-30-64, (0432) 52-30-74, (050) 381-89-05

Відділ запчастин:  Тел: (0432) 52-30-74, (067) 443-90-06

 

"Автотрейдинг Атолл групп" є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

Основні підрозділи автомобільного напрямку Групи компаній Атолл Холдинг:

ЗАТ "Єврокар" - офіційний виробник автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat) в Україну;
ТОВ "Єврокар" - офіційний постачальник автомобілів марки Skoda в Україні.

Мережа представлена ​​в містах: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Вінниця.

Бренд Автотрейдинг разом з однойменною компанією заявили про себе на автомобільному ринку України в 1995 році. За час своєї роботи компанія Автотрейдинг забезпечувала українських споживачів автомобілями найвідоміших іноземних і вітчизняних марок.

За минулий час була успішно розвинена дилерська мережа, налагоджені стабільні продажі автомобілів, надійний і професійний сервіс.

Автотрейдинг став одним з найбільш успішних автомобільних трейдерів Україні і на сьогоднішній день наші клієнти мають можливість отримати якісне обслуговування у всіх обласних центрах і великих містах країни.

В даний час компанія "Автотрейдінг-Вінниця" є офіційним дилером ТОВ "Єврокар" - виробника і ексклюзивного імпортера автомобілів Skoda в Україні, авторизованим дилером та сертифікованим SkodaAuto AS (Чехія).

Крім зручного розташування автосалону в місті, виставкових площ, професійного колективу і клієнт-орієнтованого обслуговування, наша компанія на сьогоднішній день також прагне надати для своїх клієнтів найширший асортимент автомобілів за моделями, модифікаціям і квітам. В наявності на складі підприємства завжди є не менше 50 автомобілів.

altSkoda Rapid Spaceback

Завантажити прайс

 

 

 

 

 

 

altSkoda yeti facelift

Завантажити прайс

 

 

 

 

 

 

altSkoda Superb Facelift

Завантажити прайс

 

 

 

 

 

автосалон вінниця, автосалони вінниці, автосалон Skoda вінниця, офіційний дилер Skoda вінниця, купити автомобіль Skoda вінниця, Skoda вінниця

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свадебный фотограф Винница