"Автотрейдінг - Вінниця" Шкода (Skoda) автосалон Винница| Купить Шкода винница

on 05 березня 2012.

 
ПРО НАС
 
ПОСЛУГИ
 
КОНТАКТИ

 

ПРО КОМПАНІЮ

Підприємство "Автотрейдінг-Вінниця" входить в "Автотрейдинг Атолл групп" - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок VW Group (Skoda, Seat, VW), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson ®.

"Автотрейдинг Атолл групп" є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

Основні підрозділи автомобільного напрямку Групи компаній Атолл Холдинг:

ЗАТ "Єврокар" - офіційний виробник автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat) в Україну;
ТОВ "Єврокар" - офіційний постачальник автомобілів марки Skoda в Україні.

Мережа представлена ​​в містах: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Вінниця.

Бренд Автотрейдинг разом з однойменною компанією заявили про себе на автомобільному ринку України в 1995 році. За час своєї роботи компанія Автотрейдинг забезпечувала українських споживачів автомобілями найвідоміших іноземних і вітчизняних марок.

За минулий час була успішно розвинена дилерська мережа, налагоджені стабільні продажі автомобілів, надійний і професійний сервіс.

Автотрейдинг став одним з найбільш успішних автомобільних трейдерів Україні і на сьогоднішній день наші клієнти мають можливість отримати якісне обслуговування у всіх обласних центрах і великих містах країни.

В даний час компанія "Автотрейдінг-Вінниця" є офіційним дилером ТОВ "Єврокар" - виробника і ексклюзивного імпортера автомобілів Skoda в Україні, авторизованим дилером та сертифікованим SkodaAuto AS (Чехія).

Крім зручного розташування автосалону в місті, виставкових площ, професійного колективу і клієнт-орієнтованого обслуговування, наша компанія на сьогоднішній день також прагне надати для своїх клієнтів найширший асортимент автомобілів за моделями, модифікаціям і квітам. В наявності на складі підприємства завжди є не менше 50 автомобілів.

alt

 

 

 

Прайс - лист на автомобілі Skoda Octavia  A7 

ЗАКАЧАТИ

 

 

 

 

alt

 

 

 

Прайс - лист на автомобілі Skoda Rapid

ЗАКАЧАТИ

автосалон вінниця, автосалони вінниці, автосалон Skoda вінниця, офіційний дилер Skoda вінниця, купити автомобіль Skoda вінниця, Skoda вінниця