Гуси-лебеді дивитися мультфільм онлайн

«Гуси-лебеді» - радянський мальований мультфільм 1949 року, створений студією Союзмультфільм за однойменною російській народній казці.
Над фільмом працювали

Сценарій - Іван Іванов-Вано, Олександра Снежко-Блоцкая
Текст пісні - Олександр Коваленков
Режисура - Іван Іванов-Вано, Олександра Снежко-Блоцкая
Художники-постановники - Лев Мильчин, Надія Строганова
Композитор - Юрій Нікольський
Оператор - Микола Воїнів
Звукооператор - Микола Прилуцький
Технічні асистенти - В. Свєшнікова, В. Шиліна
Художники-декоратори - В. Нечаєва, Г. Невзорова, Віра Роджеро, Ірина Троянова, Дмитро Анпілов
Монтажниця - Ніна Майорова
Художники-мультиплікатори - Володимир Арбеков, Дмитро Бєлов, Олександр Бєляков, Ламіс Бредіс, Борис Бутаков, Володимир Данилевич, Фаїна Єпіфанова, К. Малишев, Кирило Малянтович, Л. Попов, Борис Степанцев, Тетяна Тарановіч, Тетяна Федорова, Федір Хитрук


Їдучи на ярмарок батьки карають доньці Маші наглядати за братом Іванком, берегти його. Дівчинка легковажно залишає малюка сидіти у дворі, а сама тікає грати з подружками в салочки. Раптом звідки не візьмись налетіли гуси-лебеді, схопили Іванка з двору і понесли до господині - Бабі Язі-. Робити нема чого - потрібно брата виручати, і сестриця відправляється в ліс, шукати хатинку на курячих ніжках. По дорозі вона допомагає грубці, яблуні і річці, які, в свою чергу, вкривають її від погоні, коли разом з Іванком вона тікає від Баби-Яги та її гусей-лебедів.
З мультфільму діти дізнаються, що добро завжди відгукується добром. Піч, яблуня і річка, яким Маша допомагає з жалю, на зворотному шляху рятують її від гусей-лебедів.

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.

Отменить Посылаем комментарий...
загрузка...